bootstrap themes

ÜÇEL OTOGAZ HAFTALARI

KAZANAN HAFTA TALİHLİLERİ

Her haftanın talihli katılımcısını Instagram ve Facebook sayfalarımızla birlikte buradan da yayınlayacağız!

(4. Hafta) Pedalbox Talihlisi
Yakında Burada

Yakında Bey (:, Üçel Otogaz Haftalarına katılarak hem haftalardır Türkiye'nin otogazlı araç sahiplerine özel en donanımlı ve dolu yayın ve içerikleriyle bilgilenirken, hem de Pedalbox haftasında tam 300₺ hediye çekiyle aracının gaz pedalı tepkimesini maksimum kılan Pedalbox sahibi oldu.

(3. Hafta) AFR Talihlisi
Yakında Burada

Yakında Bey (:, Üçel Otogaz Haftalarına katılarak hem haftalardır Türkiye'nin otogazlı araç sahiplerine özel en donanımlı ve dolu yayın ve içerikleriyle bilgilenirken, hem de AFR haftasında ücretsiz AFR hediyesiyle artık aracının hava ve yakıt karışımı optimum düzeyde!

(2. Hafta) Bakım Talihlisi
Yakında Burada

Yakında Bey (:, Üçel Otogaz Haftalarına katılarak hem haftalardır Türkiye'nin otogazlı araç sahiplerine özel en donanımlı ve dolu yayın ve içerikleriyle bilgilenirken, hem de Bakım haftasında aracının tüm arıza check-upları yapıldı, otogaz sistemi kontrol edildi ve önerimizle motor katkısı koyuldu, hepsi hediyemiz!

(1. Hafta) Dönüşüm Talihlisi
Cemil Kaşıkçı

Yakında Bey (:, Üçel Otogaz Haftalarına katılarak hem haftalardır Türkiye'nin otogazlı araç sahiplerine özel en donanımlı ve dolu yayın ve içerikleriyle bilgilenirken, hem de Dönüşüm haftasında tam 780₺ hediye çekiyle aracının otogaz dönüşümünü akla zarar bir fiyatla karşıladık, güle güle kullanın!

Adres

Kadosan Sitesi M Blok
13. Sokak No:10-12-14
Dudullu, Ümraniye, İstanbul

Navigasyon Yol Tarifi
almak için buraya tıklayın.

Telefon

Üçel Otogaz (Santral)
0(216) 526 0 450
Pzt-Cts: 08:30 - 18:30

E-posta
bilisim@ucelotogaz.com.tr

© 2019 Üçel Otogaz Mühendisliği için bosphorus labs tarafından geliştirildi.