web maker

ÜÇEL OTOGAZ HAFTALARI

KAMPANYA KATILIM SAYFASI

Aşağıda özetlenen 3 adımı 3 dakikada tamamlayarak kampanyaya katılabilirsiniz.
Katılım adımları ve uygulamaları için sayfayı kaydırmaya devam edin.

Kanalımıza Abone Ol

Türkiye'nin otogazlı araç sahiplerine özel en önde gelen içerikleri sunan YouTube kanalımıza 10 saniyede abone olarak birbirinden faydalı yayınlarımızı kaçırmayın.

Sosyal Medyada Takip Et

Facebook ve Instagram kullanıyorsanız, 10 saniyede sayfalarımızı takip ederek, hem YouTube yayınlarımızdan, hem de tüm içerik ve duyurularımızdan anında haberdar olun.

Kayıt Formunu Doldur, Bu Kadar!

Sadece 2 dakikada kampanya katılımı için gerekli soruların yanıtlarını verin, ve Facebook veya Instagram'da takipte kalarak haberdar olun, bu kadar!

1

YouTube Kanalına Abone Ol

[Tanıtım Videosu]

Aşağıdaki butona basarak YouTube uygulamanız varsa uygulama üzerinde kanalımıza yönleneceksiniz,
kanalımızdaki Abone Ol butonu ile aboneliğinizi tamamlayın.


Eğer YouTube uygulamanız telefonunuzda yoksa, önce YouTube uygulamasını indirin. Eğer hesap girişi yapmayı bilmiyor ya da daha önce YouTube aboneliği gerçekleştirmediyseniz, aşağıdaki form ile yardım talebi bırakabilirsiniz.

* YouTube aboneliği, kampanyamız için mutlak ilk şarttır, haftalık kazanan katılımcıların abonelikleri kanalımızda denetlenmekte, ve aktif aboneliği bulunamayanların hakları sıradaki katılımcıya devredilmektedir. 

1. YouTube Kanalına Abone Ol


Şimdi aşağıdaki buton ile YouTube kanalımıza yönlenin, web tarayıcınızda YouTube hesabınız giriş yapılmış ise, çıkacak onay sorusunu ABONE OL seçeneğiyle yanıtlayın.

Eğer hesap girişi yapmayı bilmiyorsanız ya da daha önce web tarayıcıda YouTube aboneliği gerçekleştirmediyseniz, yandaki yardım videomuzu izleyebilirsiniz.

* YouTube aboneliği, kampanyamız için mutlak ilk şarttır, haftalık kazanan katılımcıların abonelikleri kanalımızda denetlenmekte, ve aktif aboneliği bulunamayanların hakları sıradaki katılımcıya devredilmektedir. 

Yukarıdaki buton ile YouTube aboneliğinizi tamamladı iseniz, aşağıya kaydırın ya da ilgili butona basın.

2. Facebook'ta Takip Et

Facebook kullanıyorsanız, sayfamızı takip ederek, hem YouTube yayınlarımızdan, hem de tüm içerik ve duyurularımızdan haberdar olacaksınız.

BİLGİ: Eğer Facebook hesabınız bulunmuyorsa, Instagram ile katılımınızı tamamlayabilirsiniz, talihli seçimlerinde YouTube aboneliği yanında hem Facebook hem Instagram takibi yapan katılımcılarımız daha yüksek şansa sahip olmaktadır.

Şimdi aşağıdaki buton ile Facebook sayfamıza gidin, ve içerik akışımızı takip edin.

Yukarıdaki buton ile Facebook aboneliğinizi tamamladıysanız ya da hesabınız yok ve Instagram ile sosyal medya kanalımızı takip edebilecek iseniz, aşağıya kaydırın ya da ilgili butona basın.

Üçel Otogaz Mühendisliği Instagram Sayfası

2. Instagram'da Takip Et

Instagram kullanıyorsanız, sayfamızı takip ederek, hem YouTube yayınlarımızdan, hem de tüm içerik ve duyurularımızdan haberdar olacaksınız.

BİLGİ: Eğer Instagram hesabınız bulunmuyorsa, Facebook ile katılımınızı tamamlamalısınız, Facebook ve Instagram hesaplarından en az biriyle takip etmeniz kampanya koşuludur, ve ayrıca talihli seçimlerinde YouTube aboneliği yanında hem Facebook hem Instagram takibi yapan katılımcılarımız daha yüksek şansa sahiptir.

Aşağıdaki butonla Instagram sayfamıza gidin ve katılım formunda belirteceğiniz hesabınızla takip işlemini tamamlayın. Tamamladıktan sonra bu sayfaya dönüp kaydırmaya devam edebilirsiniz.

Yukarıdaki buton ile Instagram takibini tamamladı iseniz, aşağıya kaydırın ya da ilgili butona basın.

3. Katılım Formunu Doldur

Üçel Otogaz Haftalarında sizi ve aracınızı, ayrıca ilgilendiğiniz haftaları tanımamız ve sizi katılımcı olarak kaydetmemiz için katılım formundaki sorulara yanıt vermeniz yeterli, artık katılımcısınız!

BİLGİ: Aracınıza ve kendinize ait bilgilerinizi doğru girmeniz mühimdir, katılmak istediğiniz haftanın talihlisi olmanız durumunda hakedilen indirim veya hediye hakkı, sadece plakasını gireceğiniz araç için geçerli olacaktır.

Katılım formuna ilerleyerek tamamlamak için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.


Katılım formu yükleniyor, bir kaç saniye bekleyin...

Katılım Bilgisi ve Sık Sorulanlar

Katılımcıların, sadece kayıt formunu doldurmaları ve Üçel Otogaz Mühendisliği YouTube, Instagram, ve Facebook kanallarımıza abone olmaları yeterlidir.

YouTube kanalımıza Google/Gmail hesabınız ile abone olmanız birinci koşuldur. Bu sebeple YouTube kullanımınızı bir Google/Gmail hesabı ile sürdürmeniz, en iyi YouTube deneyimi için de şiddetle önerilir. Eğer henüz bir YouTube hesabınız yoksa, var olan ya da yeni açtığınız Google/Gmail hesabınızla sadece YouTube'a giriş yapmanız yeterlidir, ardından yukarıdaki abonelik bölümünde bir tık ile kanalımıza abone olabilirsiniz.

Ayrıca Facebook veya Instagram platformlarından ikisini de kullanmıyorsanız, sadece YouTube kanal aboneliği ile kampanyamızdan faydalanamazsınız. Facebook veya Instagram'dan birinde bir hesap sahibi iseniz, YouTube ile birlikte sahip olduğunuz platformdaki kanalımızı da beğenerek, bu durumdaki takipçilerimizi mağdur etmemek adına katılımını kabul ediyoruz. Lakin 3 kanalımızı da takip eden takipçilerimiz, haftanın takipçisini belirleyecek olan yazılımımız tarafından en yüksek şansta değerlendirilecektir.

Kampanyamız haftalarca ve hatta yoğun istek üzerine aylarca sürecek bir kampanyadır ve kayıt olup kanallarımıza abone kalmanız halinde haftalar boyunca şansınız devam edecektir. Kampanyaya ilgi zamanla artacağından, ne kadar erken katılırsanız, seçilme şansınız o denli artacaktır.

Her hafta kazanan katılımcımız, hem kayıt formunda belirttiği iletişim numarasından bizzat aranarak davet edilecek, hem de ayrıca abone olacağınız Facebook ile Instagram kanallarımızdan her hafta duyurulacaktır. Ayrıca şanslı takipçilerimiz ile yapılacak röportaj ile deneyimlerini de dinleyebileceksiniz.

LPG Dönüşüm ve Bakım Merkezimiz, İstanbul Dudullu Kadosan Oto Sanayi Sitesi'ndedir ve katılımcılarımızın tüm hediye veya indirim hakları için merkezimize gelmeleri gerekmektedir, başka bir il ya da işletmede bu hak kullanılamaz ya da devredilemez.

Katılım Yardım Talebi

Üçel Otogaz Haftalarına katılım sırasında yaşadığınız herhangi bir problem ya da yardım ihtiyacınız için hiç çekinmeden size ulaşabileceğimiz numaranızı bırakın, size en kısa sürede dönerek yardımcı olalım.


Adres

Kadosan Sitesi M Blok
13. Sokak No:10-12-14
Dudullu, Ümraniye, İstanbul

Navigasyon Yol Tarifi
almak için buraya tıklayın.

Telefon

Üçel Otogaz (Santral)
0(216) 526 0 450
Pzt-Cts: 08:30 - 18:30

E-posta
bilisim@ucelotogaz.com.tr

© 2019 Üçel Otogaz Mühendisliği için bosphorus labs tarafından geliştirildi.